• Компанія «ЮРБУДСЕРВИС» - Ваш надійний партнер в досягненні поставлених цілей

ПРО КОМПАНІЮ

«ЮРБУДСЕРВІС +» – компанія, яка об’єднує в собі досвідчених юристів, адвокатів, брокерів та інших фахівців ринку операцій з нерухомістю.

Компанія надає інформаційну, юридичну, брокерську, інвестиційну та іншу підтримку громадянам та бізнесу.

Компанія спеціалізується на послугах, пов’язаних з ринком операцій з нерухомістю, перевіркою документів перед покупкою об’єктів нерухомого майна, оформленням документів на земельні ділянки, будівництво, реконструкцію, права власності, супроводом угод із землею, будинками, квартирами, нежитловими приміщеннями та іншими об’єктами.

Фахівці та партнери компанії нададуть Вам допомогу та підтримку в отриманні необхідної інформації, дозвільних і технічних документів, оформленні прав власності на нерухоме майно, супроводжуватимуть купівлю-продаж майна або бізнесу, підтримають у суперечках, відстоять права та інтереси в державних органах і судах.

Також партнери компанії допоможуть швидко знайти потрібний об’єкт на ринку, вигідно і безпечно придбати або продати, інвестувати або запустити в роботу проект в цілому.

Компанія націлена на надання повноцінного юридичного сервісу при вирішенні складних ситуацій, з якими стикаються громадяни, підприємці, юридичні особи під час реалізації своїх законних прав та інтересів.

Складні справи – завжди виклик для фахівців нашої компанії.

У 100% випадків ми знаходимо оптимальне рішення для отримання очікуваного результату і доводимо розпочату справу до кінця.

Чому варто вибрати нас?

  • індивідуальний підхід;
  • конфіденційність даних;
  • наявність досвіду і досягнень;
  • доступні ціни;
  • гарантія порядності;
  • висока результативність.

Місія Компанії – це досягнення поставлених цілей в найкоротші терміни з мінімальними витратами часу і коштів для клієнтів Компанії.

Компанія відкрита до співпраці з учасниками ринку нерухомості та готова до взаємовигідних ділових відносин.

Зверніться до фахівця прямо зараз
error: Content is protected !!