• Компанія «ЮРБУДСЕРВИС» - Ваш надійний партнер в досягненні поставлених цілей

HR аудит

Будь-яке підприємство, організація, бізнес-спільнота може реалізувати свої цілі, створити продукт, виконати роботи за умови його злагодженої діяльності як єдиного здорового організму.

Цей організм і являють собою люди, окремі особистості, фахівці та керівники, які перебуваючи на своєму місці, в єдиному організмі організації, продуктивно взаємодіють, точно виконують свої функції. І тоді організація здорова, успішна і сильна, бізнес процвітає. Це просто в теорії.

А ось на практиці досягти цих ідеалів дуже непросто. Але можливо при підтримці професійного досвідченого HR Business Partner компанії ЮБС +, далі HR.

Якщо на підприємстві падають показники праці, виробництва, прибутку, цілі не реалізуються, йдуть цінні фахівці, нові не затримуються … – це ознаки розбалансування або навіть хвороби підприємства.

Саме HR, як доктор, може і повинен провести огляд, обстеження всього організму і поставити діагноз.

Це перше з чого варто почати, в разі розбалансування діяльності будь-якої організації – провести HR аудит.

Досвідчені HR компанії ЮБС + готові обстежити вашу організацію, провести HR аудит, виявити: проблеми, недопрацювання в організаційній структурі, системі управління персоналом, мотивації, токсичних непродуктивних співробітників.

HR компанії ЮБС + в результаті аудиту підготує висновок.

Для кращого розуміння керівником в ситуації, що склалася на підприємстві, що міняти – наші HR готові, на підставі проведеного аудиту, надати консультації, рекомендації, стратегію трансформації структури організації, системи управління, мотивації, змін у складі співробітників та інше.

Більше інформації ви можете отримати за телефоном, в електронному листі або при особистій зустрічі з HR компанії.

 

Зверніться до фахівця прямо зараз

 

 

error: Content is protected !!