• Компанія «ЮРБУДСЕРВИС» - Ваш надійний партнер в досягненні поставлених цілей

Агентство нерухомості

Існує жарт про те, що нерухомістю займаються всі люди, незалежно від їх освіти, професії та виду діяльності.

І цей жарт має своє реальне підтвердження. Хтось хоче придбати вже готове житло, а хтось інвестувати на початкових стадіях будівництва, інші орендувати. Хтось уже має власні  квартиру, будинок, дачу, земельну ділянку, гараж, нежитлові приміщення, будівлі, магазини тощо.

І коли приходить час щось продати, купити, орендувати, кожен стає агентом з продажу та/чи оренди нерухомості або бізнесу, хоче він того чи ні. Ця діяльність багатоетапна, відповідальна, вимагає часу, знань, досвіду.

Крім пошуку чи пропозиції актуальних об’єктів, ведення переговорів, учасникам ринку нерухомості важливо розумітися в документах на нерухоме майно, підготувати їх та перевірити до угоди, щоб виключити можливі ризики.

Бізнес особливо потребує кваліфікованої допомоги в питаннях супроводу операцій з нерухомістю, земельними ділянками, майновими комплексами, оформлення необхідних дозвільних, технічних документів, банальному пошуку нових об’єктів для інвестування, будівництва, оренди тощо.

Щоб отримати бажаний результат, не стати жертвою шахраїв, зберегти свій час і сили – рекомендуємо скористатися комплексними послугами Компанії ЮБС+ щодо супроводу операцій з нерухомістю. Ці послуги готові професійно надати агенти, менеджери, юристи, землевпорядники, техніки, оцінювачі, реєстратори, нотаріуси – партнери компанії ЮБС+.

Фахівці та партнери Компанії «ЮРБУДСЕРВІС +» можуть надати  послуги та допомогу в наступних питаннях на ринку операцій з нерухомістю та бізнесом:

🔰 пропозиція та супровід продажу об’єктів нерухомості, земельних ділянок;

🔰 пропозиція та супровід продажу об’єкту бізнесу;

🔰 пошук цікавого об’єкта нерухомості, землі для купівлі або оренди, інвестування;

🔰 пошук цікавого активу, компанії, бізнесу для купівлі або інвестування;

🔰 юридичний аудит об’єкта нерухомості або бізнесу, повноважень сторони;

🔰 оцінка можливих ризиків для майбутнього власника нерухомості;

🔰 оцінка об’єктів нерухомості, землі;

🔰 комплексний супровід купівлі-продажу, оренди, інвестування, будівництва нерухомості, від пошуку ділянки до отримання права власності;

🔰 сприяння отриманню необхідних правових, технічних, інших документів для проведення та реєстрації угоди з нерухомістю;

🔰юридичний супровід угоди в інтересах клієнта;

🔰 надання консультацій з вищезазначених питань.

Більше інформації ви можете отримати за телефоном, в електронному листі або при особистій зустрічі з відповідним фахівцем компанії ЮБС+.

 

Зверніться до фахівця прямо зараз

 

 

error: Content is protected !!